top of page

Příběh skromného družstva...

Naše první společné kroky jsme započali na podzim 2022, kdy jsme založili družstvo KAAMOS. Od té doby jsme ušli nemalý kus cesty, zdokonalili se v rozličných dovednostech a úspěšně dokončili řadu projektů. Nyní je v našich řadách 11 ostřílených týmových podnikatelů a rádi Vám nabídneme naše služby, od marketingu až po háčkovanou kabelku.

Vize, cíle a hodnoty

Zakládáme si na profesionálním přístupu a prvotřídně odvedené práci. Mezi naše hodnoty patří nejen autenticita a budování pevných vztahů založených na vzájemné důvěře, ale také mezinárodnost a cestování. Díky těmto hodnotám získáváme přehled a dokážeme konkurovat těm nejlepším.  Naším cíle je vydělat podnikáním na společný trip kolem světa, který se uskuteční od 1.7. 2025, tak neváhejte nám napsat, než Vám uletíme!  

Naše vize je: „Cestujeme po světě a jsme high performance team“ 

IMG_0480.jpg

Adam Rypl

Jmenuji se Adam Rypl, student Tiimiakatemia Prague, s praxí v teamleadingu týmu o 15 členech a současnou rolí learning managera, obohacen o zkušenosti s webdesignem a nadšení pro copywriting.

IMG_0231.jpg

Albert Vízner

Baví mě vzdělávat se jinak, proto jsem se v týmu soustředil na jeho rozvoj ve finské metodice. Momentálně připravuji provoz bufetu na zemědělské univerzitě.

Člen firmy KAAMOS, Jan Smolík

Jan Smolík

Prošel jsem si rolí komunikačního manažera a nyní plním roli eveňťáka. Mým zájmem je copywriting, kde se zaměřuji na tvorbu krátkých a chytlavých sloganů.

Člen firmy KAAMOS, Josef Bolen

Josef Bolen

Sex, ten nemám, ale šťourám do všeho. Od Team leadera, UX/UI designera, web developera a vedoucí projektu weby po rozjezd gastro podniku s Albertem.

Členka firmy KAAMOS, Kateřina Burianová

Kateřina Burianová

KAAMOSŮM jsem spravovala finance a nyní jsem v roli business leadera. Baví mě design, proto jsem pomáhala s UX, UI v projektu weby a současně jsem jednou ze zakladatelek značky s designovými háčkovanými kabelkami Zdoběny.

Člen firmy KAAMOS, Lukáš Šanda

Lukáš Šanda

Jsem kreativní osoba s vášní pro marketing a sociální sítě, neustále hledám nové možnosti a způsoby, jak inovovat a inspirovat ostatní.

Členka firmy KAAMOS, Marie Benešová

Marie Benešová

Pracuji ráda, hlavně když je sranda. Naplňují mě vedoucí pozice, mou zálibou jsou i ruční práce. K tomu marketing a cítím se jako king. S mým týme jdu do všeho, říkají mi Zdoběno.

Členka firmy KAAMOS, Michaela Ritterová

Michaela Ritterová

Ráda tvořím design od log až po webové stránky. I tyhle jsem tvořila, haha. Působila jsem jako marketingový manažer a aktuálně jsem Team Leader našeho týmu.

Člen firmy KAAMOS, Michal Chamrád

Michal Chamrád

Systémová řešení, tvorba procesů - to je moje. Nastavoval jsem naši finanční směnici, zaváděl reporting pro transparentnost. Od vední IT projektů po organizace konferencí. Budoucnost je v porozumění skrze Dialog.

Členka firmy KAAMOS, Natálie Bendová

Natálie Bendová

Práce mi nevadí, hlavně když mě zabaví (a uživí). Docela mě baví instáč, linkáč i ten Tik tok, nejsem, ale žádnej otrok. Když nemakám na kontentu, v ruce mám háček a bavlnku pro každou moji Zdoběnku.

Členka firmy KAAMOS, Zuzana Piknerová

Zuzana Piknerová

Cestování a vzdělávání - to mě naplňuje! Jsem v roli International leadera, organizuji surf camp, mezinárodní konferenci pro teampreneury, zajímá mě téma učící se organizace a koučování. Zdravím, tady Zuza! 

bottom of page